Nimo TV Giriş – Nimo TV Canlı Yayın Açma

Dijital platformlarda online oyun oynayanları izleme imkanı veren Nimo TV giriş ve yayıncılar için canlı yayına açma nasıl olur sizlere açıklıyoruz.

Tüm dünyada yoğun bir kullanıcı kitlesine sahip olan Nimo TV sonunda ülkemize giriş yapmış ve Gaming İstanbul ile birlikte aktif şekilde kullanıma başlanmıştı. Nimo TV’yi daha önce duymadıysanız kısaca şöyle özetleyebiliriz; bilgisayar oyunu tutkunlarının, çevrimiçi oyun meraklılarının ve e-sporcuların oynadıkları oyunları Nimo TV üzerinden diğer oyun severler ve tüm internet kullanıcıları ile paylaşmalarını sağlayan bir platformdur. Aynı zamanda Nimo TV kullanıcılarına canlı yayın açma imkanını da sunmaktadır. Bu özellikleriyle daha çok genç nesil kullanıcıların ilgisini çekmektedir.

Bu sitenin en önemli yanlarından biri ise kullanıcılarına oyun tutkularını para kazanma imkanını çevirmede yardımcı olmasıdır. Sitede elmaslar aracılığı ile kullanıcılar maddi getiri sağlayabiliyor. Nimo TV’de 300 elmas yaklaşım 1 Amerikan Doları değerinde bir getiriye eş değerde bulunuyor. Yaşam oyun oynamayı heyecanı hale kılarken bunu başkaları ile paylaşma imkanını Nimo ile veriyor.

Nimo TV Giriş – Nimo TV Canlı Yayın Açma
Nimo TV Giriş – Nimo TV Canlı Yayın Açma

Nimo TV’de Canlı Yayın Nasıl Açılır

Dünya çapında milyonlarca kullanıcıya ve izleyiciye hizmet veren Nimo TV akıllı telefonlar için geliştirilen uygulamalar ile de akıllı telefonlarınızdan kullanım imkanı sunmaktadır. Android ve İOS işletim sistemine sahip telefonların tümü ve tabletlere basitçe yükleyeceğiniz uygulamalar sayesinde oyun videolarını indirme ikmanıda sunmaktadır.

Nimo TV Kime Ait

Merak edilenler arasında ve Nimo TV için arama motorlarında aratılan soru ise Nimo TV kime ait olduğudur. Nimo TV Çin kökenli olup, dünyanın en önemli oyun platformlarının başında gelmektedir. Tencent’in ortaklarından olan Huya şirketi işbirliği ve ev sahipliği ile hayat geçirilmiş bir platformdur. Dünyanın her yerinde kesintisiz şekilde izleme olanağını sunmaktadır. Türkiye’de ise geçtiğimiz sene faaliyetlerine başladığını duyurmuştu Nimo TV. Gaming İstanbul ile ülkemizde ki pazara giriş yapan Nimo Tv, önemli bir kitleye sahip olarak kısa sürede küçümsenmeyecek bir başarı yakalamıştır.

Nimo TV Giriş – Nimo TV Canlı Yayın Açma
Nimo TV Giriş – Nimo TV Canlı Yayın Açma

Nimo TV’ye Kullanıcılar Güvenebilir Mi?

Öcelikle Nimo TV’nin dünya çapında 10 milyondan daha fazla bir kullanıcı kitlesine hizmet sunduğunu bilmemiz gerekmektedir. Bu büyüklüğe ulaşan bir şirketin bu boyutlarda dünya çapında iş yapabilmesi elbette güven kaynaklıdır. Dünya çapında popüler olmuş bireysel e-spor oyuncularını ve e-spor takımları da dahil olmak üzere birçok önemli isim Nimo TV’de yerlerini almıştır ve bu sayılar gün geçtikte durmadan çoğalmaktadır.

Gaming İstanbul ile ülkemize fırtına gibi bir giriş yapan Nimo TV Türkiye ki kullanıcılarına çevrimiçi ve çevrimdışı aktiviteler yapma ve paylaşma imkanını sunmaktadır. Dünyanın en büyük oyun platformlarından biri olarak gösterilen Tencent ile kurdukları ortaklık ile dünya çapında diğer ülkeler faaliyetler ve ortalıkları hızlı genişletiyorlar. Bu da küresel çapta kendilerine olan güveni oldukça arttırmış durumda.

Çinli şirket ülkemiz pazarına giriş yapmadan önce önemli hamleleri peş peşe yapmıştı. Şirketin Türkiye Genel Müdürü Jay Chenglie’nin girişimleri ile ülkemiz pazarına giriş yapmadan hemen önce Beşiktap Espor, 1907 Fenerbahçe Espor ve 5Ronin Espor gibi Türkiyen’nin önemli e-spor takımları ve bireysel e-sporcular Nimo TV’de yayınlar açmışlardır.

Yorum yapın