6 Aylık Hamile Aslı Enver Aşkını İnstagram’dan Haykırdı

Geçtiğimiz aylarda nikah masasına oturan, 6 aylık hamile Aslı Enver eşine aşkını instagram’dan haykırdı. Eşi Berkin Gökbudak’ın doğum gününü kutlayan Aslı Enver “iyi ki doğdun sevgilim… Seni çok seviyorum” diye yazdı.

Geçtiğimiz aylarda Aslı Enver ile Berkin Gökbudak nikah masasına oturmuştu. Evlilikleri ile gündem olan çift bebeklerini bekliyor. Ünlü oyuncu Aslı yaklaşık 6,5 aylık hamile. Bu sebeple magazin dünyasında gündem olmaya devam ediyorlar. Eşi Berkin Gökbudak’ın ise doğum günü. Böylelikle eşinin doğum gününü instagram ile sosyal medya hesabından kutlayan Enver aşkını ilan etti. Seni çok seviyorum diyen Aslı Enver ikinci evliliği ile çocuğunu kucağına alacağı günü bekliyor.

Aslı Enver’in İlk Evliliği Birkan Sokullu İle olmuştu.

Kavak Yelleri dizisinde aldığı rolle büyük beğeni alan ve çıkış yaşayan Aslı Enver ilk evliliğini 2012 yılında yaptı. Birkan Sokullu ile yapmış olduğu evliliğine 2015 yılında noktayı koydu. Sonrasında ise yaklaşık dört yıl şarkıcı Murat Boz ile beraber olmuştu. Hatta sonrasında iş insanı Önder Öztarhan ile kısa süreli bir aşk yaşamıştı.

6 Aylık Hamile Aslı Enver Aşkını İnstagram’dan Haykırdı

Henüz evliliklerinin en güzel günlerini yaşayan çift geçtiğimiz günlerde Londra’ya gitti. Bu gidiş birçok kişinin çocuklarını burada dünyaya getireceğine dair yorumlara neden olmuştu. Ancak yaptığı açıklama ile gezmeye gittiklerini dile getiren Enver doğumun Türkiye’de olacağını açıkladı. Hatta doğum için doktorların uygun göreceği yöntem uygulanacağını sözlerine ekledi. Üstelik normal doğum olması temennisinde bulundu.

Mutlu mesut çift birlikteliklerini sosyal medya ile paylaşıyor. Bu anlamda Aslı Enver eşine aşkını instagram’dan haykırdı. Böylelikle çiftin evliliklerinin yolunda olduğuna dair yorumlar yapılıyor.

Yorum yapın