Çağatay Ulusoy’un Yer Aldığı Terzi Dizisinden İlk Fragman Ortalığı Karıştırdı

Çağatal Ulusoy, Şifanur Gül, Olgun Şimşek ile Salih Bademcinin başrollerini paylaştığı, Netflix ile ekranlara gelecek olan Terzi dizisinden ilk fragman geldi. Diziye olan meraklı bekleyiş fragman ile daha heyecanlı hale geldi.

Netflix ile üç sezon yayınlanması beklenilen Terzi dizisinden ilk fragman geldi. Yayını ile diziye olan heyecan artarken dizinin konusu merak konusu oldu. Çağatay Ulusoy ile birlikte dizide Şifanur Gül, Olgun Şimşek ve Salih Bademci başrolde oynadığı Terzi 2 Mayıs tarihinden itibaren yayınlanmaya başlayacak.

Dört kişinin başrolü paylaştığı Terzi dizisinin konusu ise ilginç. Merakla beklenen dizi 2 Mayısta ekranlarda olacak. Peyami karakterine can verecek olan Çağatay Ulusoy ile birlikte ünlü isimler dizide yer alacak.

Çağatay Ulusoy’un Yer Aldığı Terzi Dizisinden İlk Fragman Ortalığı Karıştırdı
Çağatay Ulusoy’un Yer Aldığı Terzi Dizisinden İlk Fragman Ortalığı Karıştırdı

Terzi Dizisinin Konusu Ne?

Netflix’in yerli yapım olan Terzi dizisinin konusu merak ediliyor. 2 Mayıs tarihinde dizi severlerin beğenisine sunulacak olan dizide Çağatay Ulusoy, Peyami karakteri ile terziyi canlandırıyor. Yönetmenliğine Cem Karcı’nın soyunduğu dizide Peyami en iyi dostunun eşine gelinlik dikmektedir. Ancak hiç görmediği gelini farklı bir şekilde tanıyınca ortalık karışır. Hayatı sırlar ile dolu Peyami’nin hayatına yeni bir sır daha eklenmiş olur.

Dizide dört ünlü sanatçı başrolde oynarken karakterler ve oyuncuları şu şekildedir;

  • Peyami – Çağatay Ulusoy
  • Esvet – Şifanur Gül
  • Mustafa Olgun Şimşek
  • Dimitri – Salih Bademci
  • Cemre – Berrak Tüzünataç
  • Suzi – Ece Sükan
  • Engin Şenkan
  • Evrim Alasya

Terzi rolündeki Çağatay Ulusoy Peyami karakterine hayat verdi. Fragmanda da görüleceği üzere çok şık bir terziyi canlandırıyor. Dizinin yayınlanacağı platform Netflix oldu. Ancak öncesinde TV8 ekranlarında yayınlanması planlanıyordu. Beklentiler bu yöndeyken son aşamada Netflix ile üç sezonluğuna anlaşıldı. Dizi 2 Mayıs tarihi itibariyle Netflix dijital platformunda izleyicileri ile buluşacak.

Çağatal Ulusoy en son Blutv ile ekranlara gelen Yeşilçam dizisinde rol almıştı. 2021 yılı yapımı olan Yeşilçam 1960’lar Türkiye’sinde çekilen zamane dizisi oldu. Yeşilçam’da ayakta kalma mücadelesi veren bir yapımcı anlatılıyor. Aynı zamanda dizide hem muhteşem bir yapım yapmak hem eski eşi Mine Cansu’yu kazanmak için verilen uğraş bulunuyor. Çağatay Ulusoy’a Yeşilçam dizisinde Selin Şekerci, Afra Saraçoğlu, Bora Akkaş, Bige Önal gibi usta oyuncular eşlik etti.

Yorum yapın