Buse Meral Kimdir? Sevgilisi Kim? Kaç Yaşında?

Ege’nin Hamsisi dizisindeki rolü ile kariyerine başlayan Buse Meral kimdir? Vermem Seni Ellere dizisindeki Zeliş karakterine hayat veren Buse Meral kaç yaşında? Nereli, Sevgilisi kim yapılan araştırmalardan birkaçıdır.

Vermem Seni Ellere dizisinin Zeliş’i Buse Meral kimdir? Dizide Emre Bey ile birlikte oynayan Buse Meral oyunculuk kariyerine Ege’nin Hamsisi ile başlamıştır. Aslen İstanbul’lu olan Buse 25 Temmuz 1999 tarihinde doğmuştur. Böylelikle 24 yaşındadır. İstanbul’da Mareşal Fevzi Çakmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi eğitimi almıştır. Oyunculuk kariyerine ise Müjdat Gezen Sanat Merkezinde aldığı tiyatro eğitimi ile başlamıştır.

Buse Meral Hangi Dizilerde Rol aldı?

Tiyatro eğitimi sonrası 2018 yılında henüz 19 yaşındayken Egenin Hamsisi ile kariyerine ilk adımını attı. Burada Derya Çınar karakterine hayat vermişti. Bir dönem TRT 1 Ekranlarına Elimi Bırakma dizisi ile gelen oyuncu 51 kg ağırlığındadır. Aslan burcu olan başarılı oyuncunun boyu ise 1,67 cm. Son olarak Vermem Seni Ellere dizisi ile ekranlara gelen güzel oyuncunun rol aldığı diziler şunlardır.

Buse Meral Kimdir?
Buse Meral Kimdir?
  • Vermem Seni Ellere 2023
  • Destan 2021
  • Büyük Selçuklu 2020
  • Elimi Bırakma 2019
  • Tek Yürek 2018
  • Gülperi 2018
  • Ege’nin Hamsisi 2018
Buse Meral Kimdir?
Buse Meral Kimdir?

Vermem Seni Ellere Dizisinin Konusu

Ordu’da çekilen Vermem Seni Ellere dizisi uzun zamandır çekim çalışmaları yürütülen bir proje oldu. Geçtiğimiz haftalarda ilk bölümü yayınlanan dizi büyük beğeni aldı. Vermem Seni Ellere dizisinin konusu böylelikle çok merak edilenler arasına girdi. Dizide emre Bey Mehmet’i Buse Meral ise Zeliş’i canlandırmaktadır.

Buse Meral Kimdir?
Buse Meral Kimdir?

Dizide dağların ve yaylaların özgür kızı Zeliş aynı zamanda köyün umudu olan biridir. Yolu Mehmet ile kesişir. Aksiyonun ve heyecanın doruk noktasına ulaştığı dizide Fatih Al, Filiz Ahmet, Güncagül Sunar, Cihat Tamer ve Burak Can gibi isimler rol alıyor. Mehmet dizide Zeliş’in esiri olmaktadır.

Takipçileri özel hayatı ile birlikte Buse Meral sevgilisi kim sorgusu yapmaktadır. 24 yaşındaki başarılı oyuncu son olarak aynı meslekte olan İdris Nebi Taşkan ile sevgilidir. Zira bu birlikteliklerini beraber paylaştıkları fotoğraf ile destekleyen ikili çok beğenildi.

Yorum yapın