Tuana Naz Tiryaki Kimdir? Yaşı, Boyu Kaç? Sevgilisi

Oynadığı sinema ve diziler ile performansına hayran bıraktıran Tuana Naz Tiryaki kimdir? Nerelidir? Yaşı Kaç? Naz Tiryakinin boyu kaç gibi bir dizi soruların yanıtları aranmaktadır.

Tuana Naz Tiryaki ilk olarak 2015 yılında çekilen Baba Candır filminde rol almıştır. Sonrasında Kalp Atışı ve Mehmed Bir Cihan Fatihi ile Şahsiyet dizi filmlerinde oynamıştır. Ancak asıl çıkışı Tozkoparan dizisi ile yapmıştır. Böylelikle izleyicilerin yakından merak ettiği Tuana Naz Tiryaki kimdir? Makalemizde ayrıntıları ile yer verdik.

Tuana Naz Tiryaki Oynadığı Dizi ve Filmler

2006 yılında dünyaya gelen başarılı oyuncu Tozkoparan ve sonrasında Tozkoparan İskender dizisinde Asya rolüne hayat verdi. Küçük yaşta önemli projelerde yer aldı. Bu anlamda Tuana Naz Tiryaki rol aldığı film ve diziler şunlardır;

  • Tozkoparan İskender
  • Tozkoparan
  • Şahsiyet
  • Mehmed: Bir Cihan Fatihi
  • İki
  • Kalp Atışı
  • Gecenin Kraliçesi
  • Baba Candır.
  • Abdü
Tuana Naz Tiryaki Kimdir
Tuana Naz Tiryaki Kimdir

Tozkoparan İskender Asya Kimdir Kaç Yaşında?

İzleyiciler performansı ile beğendiği oyuncu Tozkoparan İskender Asya kimdir kaç yaşında araştırması yapmaktadır. Tozkoparan İskender filminde rol alan ve Asya karakterini canlandıran Tuanaz Naz Tiryaki 16 yaşındadır. Doğum tarihi 20 Ekim 2006’dır. Yani Naz Tirkayi Kaç Yaşında? Sorusunun cevabı 16 olmaktadır.

Baba Candır Tuana Naz Tiryaki arayışları da bu filmi izleyen meraklı izleyiciler tarafından yapılmaktadır. Oyuncunun projeleri ise halen devam etmektedir.

Kameraların karşısına geçtiği yapımlardan bir Baba Candır. Bu yapımda Tuana Naz Tiryaki’nin başarılı performans göstermiştir. Henüz çok küçük yaşta olan Tuana Naz Tirkayi Sevgilisi bilindiği kadarıyla yoktur. Zira takipçileri oyuncunun sevgilisi olup olmadığını araştırmaktadır.

Tuana Naz Tiryaki Kimdir
Tuana Naz Tiryaki Kimdir

Tuana Naz Tirkayi nin boyu kaç?

Tozkoparan ile izleyicileri mest eden Tuana Naz Tiryaki nin boyu 1,61 cmdir. Henüz çok küçük yaşta ekranların başına geçmiştir. Böylelikle çocuk yaşta ünlenmiş oyuncular arasında yerini almıştır.

Genç neslin yakından takip ettiği oyuncunun özellikle Tuana Naz Tiryaki kıyafetleri gençler tarafından aranılan başlıca hususlar olmaktadır. Rol aldığı dizi ve filmlerde giydiği kıyafetler dikkat çekicidir. Bu sebeple gençler bu kıyafetleri merak etmektedir. Ancak dizi ve sinemalar için sponsor olan markalar ile kıyafetlerden bahsetmek mümkündür. Bu sebeple Tuana Naz Tiryaki Instagram hesabı yakından takip edilmektedir. Tuana Naz’ın instagram hesabı adresi https://www.instagram.com/tuananaztiryaki/ dir.  Hatta aramalarda Tuana Naz Tirkayi Shop bulunmaktadır. Oyuncunun kendi kıyafetlerinin satışı yapıldığı bir mağaza bulunmamaktadır.

Tuana Naz Tiryaki Kimdir
Tuana Naz Tiryaki Kimdir

Başarılı oyuncuyu yakından takip eden kişiler internet üzerinden videolarını izleyebilmektedir. Bu anlamda Tuana Naz Tiryaki – Youtube ile sevenlerinin karşısına çıkmaktadır. Bunun yanında oyuncu sosyal medyayı çok iyi kullanmaktadır. Sosyal medya olarak kullandığı hesaplardan biri de Tuana Naz Tiryaki Pinterest olmaktadır.

Yorum yapın