Simge Fıstıkoğlu Kimdir?

Sözcü TV’de gökyüzü sohbetleri programını sunan Simge fıstıkoğlu kimdir? Eşi kim? Hangi kanallarda hangi programları sundu? Türkiye’nin ilk kadın spor Müdürü unvanına sahip Fıstıkoğlu hakkında ayrıntılar içeriğimizde yer almaktadır.

Sözcü TV’nin yayına başlaması ile birlikte yaptığı programlar ile ön plana çıkan Simge Fıstıkoğlu özellikle Gökyüzü Sohbetleri programı ile kendisini gösterdi. Programa önemli isimleri alan Fıstıkoğlu bu anlamda bilgilendirici programlar yapmaya devam ediyor.

Bir süre ekranlardan uzak kalmasına rağmen Sözcü televizyonu ile ekranları geri dönen Fıstıkoğlu kimdir aramaları yapılmaktadır. İstanbul üniversitesi sosyoloji bölümünden mezun olan Fıstıkoğlu aynı zamanda Bahçeşehir Üniversitesi’nde Reklamcılık ve marka iletişimi yönetiminde lisansüstü eğitime yapmıştır.

Simge Fıstıkoğlu Kimdir?
Simge Fıstıkoğlu Kimdir?

Simge Fıstıkoğlu 2018 yılında Emir Tavukçuoğlu ile evlenmiş ancak yürütemedikleri için 2020 yılında ayrılmıştır. Günümüzde Sözcü TV’de birçok programın sunuculuğunu üstlenmektedir. Bu programlarda ise ünlü isimleri ağırlayan sunucu Fıstıkoğlu sosyal medya ile de takip edilmektedir.

Simge Fıstıkoğlu Hangi Programları Sundu?

Simge Fıstıkoğlu, 12 Aralık 1982’yi de İstanbul’da doğmuştur. 2006 yılında Habertürk’te spor spikeri ve editörü olarak görev yapmaya başlamıştır. 2009 yılında ise ilk kadın spor müdürü olmuştur. 2011 yılında haber programcılığına geçen Fıstıkoğlu, Habertürk TV’de 1 gün, Gün Başlıyor, Gece Gece ve Burası Hafta Sonu programlarına sunmuştur.

Simge Fıstıkoğlu Kimdir?
Simge Fıstıkoğlu Kimdir?

Emir Tavukçuoğlu Kimdir?

Simge Fıstıkoğlu 2018 yılında Emir Tavukçuoğlu ile evlenmiştir bu evlilik sonucu iki çocukları olmuştur. Başarılı sonucu internette Simge fıstıkoğlu eşi kim olarak aramaları yapılan önemli kişilerden biridir. Bu sebeple Simge Fıstıkoğlu eşi kimdir aramaları yapılmaktadır. Fıstıkoğlu’nun eşi Emir Tavukçuoğludur. Ancak 2020 yılında ayrılmışlardır. Aslen Rize’lidir. Ancak kendisini Kadıköylü olarak tanıtmayı sevmektedir. Zira burayı sevmektedir. Gayrimenkul ile uğraşan Tavukçuoğlu aynı zamanda Tavukçuoğlu Gayrimenkul Yönetim Kurulu başkanlığını yürütmektedir.

Simge Fıstıkoğlu Kimdir?
Simge Fıstıkoğlu Kimdir?

Simge Fıstıkoğlu’nun Kaç Çocuğu Var?

2018 yılında nikah masasına oturan Simge Fıstıkoğlu’nun kaç çocuğu var sorguları yapılmaktadır. Çiftin iki çocuğu bulunmaktadır. Başarılı sunucunun ablası ise Sinem Fıstıkoğlu’dur. Hatta ikiz olup olmadıkları sorgulanmaktadır. İkiz değildirler. Kardeştirler. Babası Edip Mazhar Fıstıkoğlu’dur.

Yapılan aramalardan biri de Simge Fıstıkoğlu hangi takımı tutuyor olmaktadır. Başarılı sunucu ilk maçını Trabzon Avni Eker Stadında izlemiştir. Bu sebeple kalbini ilk kez Trabzonspor’un açtığını düşünerek bu takımı tutmaktadır.

Yorum yapın