Gülşen Türkiye’ye Dönmek İçin Seçim Sonucunu Bekliyor

Aldığı ev hapsi sonrasında yurt dışına İspanya’daki oğlunu ziyaret için giden Gülşen Türkiye’ye dönmek için seçim sonucu beklediği iddia edildi. Aldığı cezanın yanı sıra gündeme düşen diğer bir konu ise Gülşen’in CHP’den milletvekili  adaylığı aldığı yönünde.

Şarkıcı Gülşen Milletvekili mi Oluyor?

Seçim öncesi çıkan haberlerden biri de şarkıcı Gülşen’e milletvekili teklifi yapıldığı yönünde. Özellikle CHP’nin Gülşen için milletvekili teklifi yaptığına dair iddialar gündeme geldi. Gündem Gülşen olunca avukatı şarkıcının siyasete girmeyi düşünmediğini açıkladı. Zira ünlü şarkıcının ülkeye dönmek için seçim sonuçlarınız beklediği iddia ediliyor.

Geçtiğimiz aylarda İmam Hatip mezunları için söyledikleri sözle gündem olan Gülşen halen gündem oluşturuyor. Söyledikleri nedeniyle bir süre hapis yatan şarkısı daha sonra ev hapsine kalmıştı. Kendisine verilen ev hapsinin kaldırılmasının ardından oğlunun yanına giden Gülşen şu anda ispanya’da bulunuyor. Oğlu Azur’un yanına giden şarkıcının dönmek için seçim sonuçlarını beklediği iddia ediliyor.

Gülşen Türkiye’ye Dönmek İçin Seçim Sonucunu Bekliyor
Gülşen Türkiye’ye Dönmek İçin Seçim Sonucunu Bekliyor

Ev Hapsi Kalkan Gülşen İspanya’ya Gitti

Hapis cezası aldıktan sonra, ev hapsi cezası verilen Gülşen tutuklama sonrası sahnelerini iptal etmişti. Bu aşamada çok az sahneye çıkan şarkıcı ev hapsinin kaldırılması ile soluğu İspanya’da aldı. Konuya ilişkin olarak şarkıcının avukatı iddialara cevap verdi.

Gülşen Seçim Sonucuna Göre Türkiye’ye Dönecek

Sosyal Medyada halen takipçilerinin yakından ilgi gösterdiği şarkıcı POPBizde hesabında paylaşım yaptı. Bu paylaşım sonrası avukatı bir açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada Gülşen’in siyasete girme düşüncesi bulunmadığı yönünde. Sonrasında ise Gülşen’in Türkiye’ye gelmeyeceğini açıkladı. Seçim sonuçlarına göre gelip gelmeyeceğine karar vereceğini açıklayan avukatlarının sonrasında Gülşen’in ne yapacağı merak konusu ediliyor.

Yorum yapın