Simge Fıstıkoğlu Kimdir? Yaşı Kaç? Nereli? Eşi Kim?

Sözcü TV ile ekranlara gelen Simge Fıstıkoğlu kimdir? Kaç Yaşında? Herkesin ilgi ile takip ettiği Simge Fıstıkoğlu nereli?

Son dönemde Sözcü TV ile ekranlarda kendisini gösteren Simge Fıstıkoğlu ilgi odağı olmaya devam ediyor. Bu anlamda Simge Fıstıkoğlu nereli, kaç yaşında gibi araştırmalara konu olmaktadır. Özellikle İnternette arama motorlarına ismi yazılan gazeteci ve sunucu Fıkstıkoğlu hayatı ile merak edilen hususlardan oluyor. Edip Mazhar ve Güler çiftinin iki kızından biri olan Fıstıkoğlu, İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun olmuştur.

Simge Fıstıkoğlu Nereli?

Eğitimi sonrası kariyerine Habertürk kanalında spor spikerliği yaparak başlamıştır. Üç yıl sonra 2009 yılında ise spor müdürü olarak kariyerine devam etmiştir. 12 Aralık 1982 tarihinde doğan Simge Fıstıkoğlu 41 yaşındadır. İstanbul’lu olan güzel sunucunun memleketi Yeşilköy olmaktadır. Emir Tavukçuoğlu ile 2018 yılında evlenmiştir. Kardeşinin ismi de Sinem Fıstıkoğlu’dur. 2018 yılında evlenen başarılı sunucunun iki çocuğu bulunmaktadır.

Simge Fıstıkoğlu Kimdir? Yaşı Kaç? Nereli? Eşi Kim?
Simge Fıstıkoğlu Kimdir? Yaşı Kaç? Nereli? Eşi Kim?

Simge Fıstıkoğlu Hangi Takımı Tutuyor?

Spor sunuculuğu döneminde en çok merak edilen hususlardan biri Simge Fıstıkoğlu hangi takımı tutuyor olmaktadır. Oyuncu 2001 yılında Trabzon’a gittiğini ve burada Avni Aker stadında forma giyerek maç izlediğini açıklamıştır. Bu sebeple Trabzon sevgisi düştüğünü belirtmiştir. Bu sebeple Simge Fıstıkoğlu Trabzonspor’u tutmaktadır.

Simge Fıstıkoğlu Hangi Kanallarda Çalıştı?

Başarılı sunucu 2006 yılında Habertürk kanalında kariyerine başlamış ve burada aynı zamanda editörlük yapmıştır. 2009 yılında ilk kadın spor müdürü ünvanı almıştır.  2011 yılında ise haber kanalına geçmiş ve Habertürk ekranlarına 1 gün, Gün Başlıyor, Gece Gece ve Burası Haftasonu programlarını sunmuştur. 2013 yılında Show TV’ye geçen sunucu 2015 yılında NTV ile ekranlara gelmiştir. Burada da Günün içinden, Gece Bülteni ve Bana Söz Ver programlarını sunmuştur. Son dönemde ise Sözcü TV ile çıkış yakalayan Simge Fıstıkoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi merak edilmektedir.

Yorum yapın