Tubidy Müzik İndir – Tubidy Geçmişi Silme

Çevrimiçi müzik ve video indirme olanağı sağlayan Tubidy müzik indir nedir? Nasıl kullanılır? Uygulamalarda Tubidy geçmişi nasıl silinir içeriğimizde yer almaktadır.

Öncelikli olarak Tubidy müzik indir Nedir sorusuna yanıt vermek gerekir. İnternet bağlantısı sayesinde çevrimiçi MP3 ve MP4 müzik indiricisi Tubidy kısa süre içinde şarkı arama ve indirme imkanı vermektedir. Öyle ki Youtube videolarını da HD kalitesinde indirme olanağına sahiptir. Hatta Tubidy MP3 Download sayesinde hem mobilde hem bilgisayarlarda çok kolay müzikler ve videolar indirilebilmektedir. Yaşam müzikle çok daha güzeldir.

Tubidy FM Video Nasıl İndirilir?

Video ve müzik indirmenin yanında aynı zamanda Tubidy FM video nasıl indirilir soruları kullanıcıların başlıca merak ettiklerindendir. Uygulamada FM video download için sırasıyla;

 • Müzik için download menüsünü seçin
 • MP3 sekmesini seçin
 • Video için vido sekmesini seçin
 • İlk adım örnek müzik indirme olur
 • Adım şarkı kutusundan arama
 • Arama sonuçlarını seçin.
 • Üçüncü adımda download yani indirme bağlantısı bulunmaktadır. Buradan indirebilirsiniz.
Tubidy Müzik İndir, Tubidy Geçmişi Silme
Tubidy Müzik İndir, Tubidy Geçmişi Silme

Tubidy Güvenli mi?

Öncelikli olarak kullanıcıların dikkat etmesi gerektiği husus Tubidy güvenli mi olmaktadır. Zira Android ve İos işlemcili akıllı telefon ve tabletlerde bu uygulama aktif olarak kullanılmaktaydı. Ancak telif hakları sebep gösterilerek Apple tarafından ios işlemcili cihazlardan bu uygulama kaldırıldı. Uygulamanın en kötü tarafı uygunsuz reklamlardır. Zira bağlantı kuran kişilerin huzurunu kaçırmaktadır. Terbiye sınırlarının üzerindeki reklamlar nedeniyle çok şikayet alınmaktadır. Öyle ki bu reklamlar kapatılamamaktadır. Israrla karşınıza çıktığı için kişilerde bu uygulamayı kullanmaktan çekinmektedir.

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de çok popüler olan Tubidy aynı zamanda ABD, Hindistan, Endonezya gibi ülkelerde çok yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Öyle ki ücretsiz Tubidy MP3 Müzik İndirme yolu olan bu uygulama çok sevilmektedir. Tüm tarayıcılarla hizmet verebilir. Çok kullanılan Chrome başta olmak üzere Opera, Firefax, Microsoft Edge ve Safari ile ücretsiz erişim, indirme söz konusu olmaktadır.

Tubidy Müzik İndir, Tubidy Geçmişi Silme
Tubidy Müzik İndir, Tubidy Geçmişi Silme

Tubidy Müzik İndirme Ücretsiz mi?

Aradığı tarz müziği indirmek için bu uygulamayı seçenler öncelikli olarak Tubidy müzik indirme ücretsiz mi sorusun sormaktadır. Aranılan her müziği indirme, müzik listesi oluşturma imkanı veren Tubidy ücretsiz bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde telefon ve tabletlere MP3 ve MP4 formatındaki video ve müzikler indirilebilmektedir. Bu nedenle birçok kişi rahatlığı ve kolaylığı bilyeiyle bu uygulamayı tercih etmektedir. Tubidy MP3 indirme sitesi ayrıca telefonlarınız için şarkı indirme imkanı sağlamaktadır.

Tubidy ile indirilen müzikler çevrimdışı dinlenebilmektedir. Alternatif olarak Soundcloud’dan indirim yapılarak buradan istenilen formatlara müzikler çevrilebilmektedir. Bu sayede Tubidy alternatifler arasında en iyi müzik indirme, arama ve kayıt etme motoru olarak tanımlanmaktadır.

Tubidy Müzik İndir, Tubidy Geçmişi Silme
Tubidy Müzik İndir, Tubidy Geçmişi Silme

Tubidy Uygulaması Nasıl?

Müzik ihtiyacın internetten çevrimiçi indirme siteleri ile karşılayanlar alternatif olarak Tubidy uygulaması nasıl sorusunu sormaktadır. Bu tür siteler üyelik ile ilerlemektedir. Öncelikle üyelik oluşturduktan sonra kullanıcı adı ve şifrenizle girmeniz gerekir. Giriş sonrası üst tarafta bulunan arama menüsü yani search ile indirmek istediğiniz şarkıyı yazıyorsunuz. Burada çıkan sonuçlara göre istediğiniz şarkıyı istediğiniz formatta download menüsü ile indirebiliyorsunuz. Öyle ki burada size birçok alternatif çıkmaktadır. Bu alternatifler ile istediğiniz tarz, sanatçıya ait müzikler indirilebilmektedir.

Özellikle Apple sahipleri Tubidy Neden kaldırıldı? Sorusuna yanıtlar aramaktadır. Zira ios işlemcilerde bu uygulama artık kullanılamamaktadır. Bunun sebebi ise uygulamanın telif haklarını ihlal etmesidir. Zira müzik ve video indirme uygulamaları olarak Tubidy ve benzeri uygulamalar ios işlemcili telefon ve tabletlerden silindi. Bu duruma Apple açıklama getirmişti. Ancak hangi programla müzik indirebilirim sorusunun yanıtı Tubidy olmaktadır.

Tubidy Müzik İndir, Tubidy Geçmişi Silme
Tubidy Müzik İndir, Tubidy Geçmişi Silme

Tubidy Müzik İndir

HD kalitesinde MP3, MP4 ve video indirme imkanı sağlayan Tubidy müzik indir sık sık ziyaret edeceğiniz bir uygulamadır. Ara yüzü çok kolay olan bu uygulama bu sayede çok kolay kullanılabilmektedir. Arama motorlarına bu yüzden tubidy, müzik indir search aramaları yapılmaktadır.

Aynı zamanda Tubidy blue mp3 music video aramaların bir diğeridir. Bağlantı kurduktan sonra arama yaparak istediğiniz müziği indirmek yaklaşık 1 dakikalık süre almaktadır. Öyle ki buradaki müzikler içerisinde yüksek ses formatları söz konusudur. Bu sayede kaliteli müzikler indirilebilmektedir. Video indiren kişiler ise görüntü kalitesini merak etmektedir. Tubidy video indirme kalitesi 720 MP$ ile yüksek çözünürlüklere kadar ilerleyebilmektedir.

Tubidy MP3 ve MP4 downloader sizlere onlarca video ve müzik sitesinden arama yaparak aradığınız şarkıları listelendirmektedir. Bu sebeple özellikle android işlemcili cihazlar için en iyi müzik indirici olduğundan bahsetmek doğru olmaktadır. Aradığınız tarz ne olursa olsun bu sayede ulaşılmaktadır. Öyle ki klasik müzikler için Beethoven, Bach ve Mozart tercihiniz olurken pop ve Rap için dans müziklerinin adresi Tubidy müzik indir olmaktadır. Böylelikle bu uygulamanın desteklediği cihazlar şunlardır;

 • Laptoplar
 • Bilgisayarlar
 • Tabletler
 • Akıllı Telefonlar
 • Hatta eski telefonlar

Tubidy nasıl kullanılır?

Akıllı cihazlar başta olmak üzere internet bağlantısı sayesinde bilgisayarlardan bağlantı sonrası Tubidy nalsı kullanılır merak edilmektedir. Kullanım kolay ara yüzü ile herkesin yapabileceği şekildedir. Bu aşamada kullanabilmeniz için;

 • Sayfayı açın
 • Arama hanesine istediğiniz şarkının ismini yazın
 • Şarkının aranmasını bekleyin
 • Listelenen sonuçlardan istediğiniz dosya biçimini seçin.
 • Dönüşmesi için birkaç saniye bekleyin. İnternet bağlantınıza bağlı olarak bu süre kısa sürmektedir.
 • Dönüşüm sonrası müziğinizi indirebilirsiniz.

Tubidy Müzik İndirme Uygulamasının Özellikleri

Müzik indirmek için birçok uygulama ve internet sitesinden bahsedilebilir. Bunlar içerisinde en çok kullanılanı tubidy olmaktadır. Bu anlamda tubidy özellikleri şu şekilde sıralanabilir.

 • MP3, MP4 ve video sınırsız indirim
 • Güvenli ve hızlı hizmet
 • Ücretsiz kullanım imkanı
 • Yüksek hızlarda indirme ve dönüştürme
 • Yüksek kalitede ses ve video indirme
 • Youtube, Facebook, Instagram gibi sosyal medyadan müzik ve video indirme imkanı

Yorum yapın