Özür Dilerim Filmi Nasıl? Komik mi? İzlenmeli mi?

İbrahim Büyükak, Gizem Karaca ve Oğuzhan Koç ile ekranlara gelen Özür Dilerim filmi nasıl? izlenmeli mi? Film özeti gibi birçok konu araştırılıyor.

İbrahim Büyükak’ın yeni komedi filmi “Özür Dilerim” Disney Plus’ta yayınlandıktan sonra herkes Özür Dilerim filmi eğlenceli mi? Komik mi? sorusuna yanıt aramaya başladı.

İbrahim Büyükak’ın hem yazdığı, hem oynadığı, hem yönettiği Özür Dilerim Disney Plus ekranlarında yayınlanmaya başladı. Oyuncular arasında Oğuzhan Koç ile birlikte Gizem Karaca gibi büyük isimler bulunuyor. Yayınlanması ile merak konusu olan hususlardan biri Özür Dilerim özet olmaktadır. Özür Dilerim filmi özetinde kısaca Erkin ismiyle İbrahim Büyükak deniz fenerinde bekçilik yapmaktadır. Yaptığı hatalar ile otuzlu yaşlarında yalnız yaşamaktadır. Borçlu olduğuna dair tebligat almasının ardından huzurevinde yaşayan dedesinden kendisine haber gelir.

Özür Dilerim Filmi Komik mi?

Dedesini ziyarete giden Erkin burada dedesinin iyi olduğunu görür. Ancak dedesinin istekleri vardır. Zira bu istekler karşısında borcunu ödeme sözü verecektir. Daha önce nişanlısını ve kardeşini üzen Erkinin ikisinden özür dilemişini ister. Erkin önce kardeşine giderek özür diler. Sonrasında ise nişanlısına kardeşi ile birlikte giderek özür dilemenin yollarını ararken başlarına farklı unsurlar gelir.

Özür Dilerim Filmi Nasıl? Komik mi? İzlenmeli mi?

Film komedi tadında çekilmiş. Ancak izleyenlerin filme çok güldüğünü söylemek mümkün değil. Zira yorumcu yazarı olarak bendeniz sadece bir sahnesinde gülebildim. Ancak İbrahim Büyükak senaryolarına devam ediyor. Önceki filmlerinde daha çok güldüğümü söylemek mümkün. Hatta kurbağa sahnesi hala gözlerimin önünden gitmiyor.

Özür Dilerim Filmi Nasıl? Komik mi? İzlenmeli mi?

Özür Dilerim İzlenmeli mi?

İzleyicilerin merak ettiği hususlardan bir diğeri de Özür Dilerim izlenmeli mi olmaktadır. Evet bence izlenmeli. Zira birçok film radarımızdan geçiyor. Disney Plus platformunda izleyici ile buluşan filmin eğlenceli tarafları bulunuyor. Oyuncular Gizem Karaca ile Oğuzhan Koç’a çok bir iş düşmemiş. Ancak filmin başlaması ile birlikte bir takım sorular merak konusu oluyor. Örneğin deniz feneri olması nedeniyle Özür Dilerim filmi nerede çekildi sorusuna yanıt aranıyor. Anlaşılan İbrahim Büyükak Ege Bölgesini seviyor. Zira önceki filmleri de bu bölgelerde çekilmişti. Özür Dilerim filmi de İzmir’in deniz ve sahil manzaralarında çekildi.

Yorum yapın