Metin Güneş Kimdir?

Ekonomi açısından finans dünyasının önemli simalarından olan Metin Güneş kimdir? Yatırımları ile ön plana çıkan Metin Güneş internette sık araştırılan isimlerdendir. Sebebi ise içeriğimizde yer almaktadır.

Sosyal medya ile medyada kendisine yer bulan Metin Güneş hakkında teknik olarak çok bir bilgi yoktur. Ancak kendisi iş adamıdır ve Batman’lıdır. Babası Abdülkadir Güneş, kızı Gülnur Güneş’tir. Oğlu ise Kadir Güneş’tir. İlkokul, Ortaokul ve Lise eğitimini Batman’da alan Güneş iş dünyasına atılmış ve kısa sürede başarılı olmuştur. Batman’lıların ve Trabzonspor camiasının yakından tanıdığı Metin Güneş kimdir araması yapanlar için bilgileri derledik.

Özellikle Muhammet Yakut isminin youtube kanalında sıklıkla ismini telaffuz ettiği Metin Güneş kimdir? Batman’da dünyaya gelen iş insanı Metin Güneş aynı zamanda müzik tutkunudur. Zira bu tutkusu nedeniyle Muazzez Ersoy ile Levent Müzik Şirketini kurmuştur. Hatta Orhan Gencebay ile plak şirketi kurduğundan da bahsedilmektedir. Fakat iş insanının asıl sektörü inşaattır. Beraberinde turizm ile ulaştırma sektöründe yer almaktadır. Bu sebeple Met-Gün şirketler gurubu kurucusu ve yöneticisidir. Metin Güneş Muazzez Ersoy ile yakın dosttur. Bu sebeple haberlerde ikisi hakkında gelişmelerden bahsedildiği olmuştur.

Metin Güneş Kimdir
Metin Güneş Kimdir?

İş İnsanı Metin Güneş Kimdir?

İnşaat sektöründe yeni projeleri olan viyadük, raylı sistemler ve köprü yapımları ile duyurmuş olan Metin Güneş kimdir yakından merak edilmektedir. Bunun sebebi ise Youtube kanalında isminin sık telaffuz edilmesi olarak görülebilir. Ancak kendisi iş kolları ile vergi rekortmeni olmuştur. Bu sebeple de ismi sosyal medya ve medyada yer almaktadır. İş sektörünü genişletme çabasında olduğu bilinmektedir. Buna sebep ise sağlık sektörüne girmek istediğini dile getirmesidir.

İş insanı Metin Güneş aynı zamanda yardımsever biridir. Bu iyilikleri ile babası Abdülkadir Güneş adına açtığı bir eğitim vakfı birçok öğrencinin ilacı olmuştur. Vakfın ismi ise Abdülkadir Güneş Eğitim Vakfı olarak geçmektedir. Eşinden ayrıldıktan sonra ikinci evliliği manken Irmak Atuk ile yapmıştır. Ancak bu evliliği 2 yıl kadar sürmüş ve sonrasında bitmiştir. Aramalarda Metin Güneş’in eski eşi kim olarak yapılmaktadır. Ancak kendisi hakkında bir bilgi yoktur.

Metin Güneş Kimdir? Muhammet Yakut Açıklaması
Metin Güneş Kimdir? Muhammet Yakut Açıklaması

Metin Güneş’in Kızı Kimdir?

Çocukları da kendisi gibi iş insanı olan Metin Güneş’in kızı Gülnur Güneş’tir. Gülnur sosyeteye daha yakın bir isimdir. Özellikle Youtube ile kendisine yer edinen Danla Biliç ile yakınlığı başlıca bilinendir. Öyle ki ünlü modacılar ile yakın ilişkilere sahiptir. Bu sayede yaşamdan kesitleri instagram hesabından paylaşmaktadır.

Metin Güneş’in isminin duyulmasının bir nedeni de kızının Yiğit Doğan Çelik ile evlenmesidir. Bu evlilikte düğünde Tarkan sahne almıştır. Bu sebeple ünü artan iş insanının kızı Gülnur’un aynı zamanda nikah şahitliğini ünlü siyasetçiler yapmıştır. Bu sayede magazin sayfalarında yer alan Gülnur ve Metin Güneş herkesin ilgisini çekmiştir.

Metin Güneş’in Oğlu Kimdir?

Aleyna Tilki ismi ile anılmasının ardından Metin Güneş’in oğlu kimdir araştırmaları yapılmaktadır. Metin Güneş’in diğer çocuğu ise Kadir Güneş’tir. Kadir ise özellikle Aleyna Tilki ile sevgili olduklarına dair dedikodular ile ismini duyurmuştur. Ancak bu durum sadece dedikodu olarak kalmıştır. Ancak kendisi merak konusu olmuştur ve Kadir Güneş nereli araştırmalarına neden olmuştur. Kadir Güneş Batman’lıdır.

Batman doğumlu olmasına karşın Trabzonspor’a verdiği gönül ile dikkatleri çeken Metin Güneş’in spora verdiği destekler bilinmektedir. Hatta yaptığı 1,5 milyon liralık yardım ile manşetlere taşınmıştır. Fakat Türkiye’nin onun ismini en çok Youtube ile Delilerin Delisi programında duyduğunu belirtmek gerekir. Muhammet Yakut’un kanalında ismini sık telaffuz etmesi nedeniyle hakkındaki araştırmalar artmıştır.

Yorum yapın