Melisa Döngel Kimdir?

Çocukken babasının cinsel tacizine uğrayan Melisa Döngel kimdir? Son projesi Aşk Mantık İntikam dizisinde rol alan Döngel kaç yaşında? Nereli? Aramalarının yanında son olarak Sergen Yalçın ile aşk iddiaları ünlü oyuncu hakkında bilgi aramalarını artırmıştır.

Aşk Mantık İntikam dizisi ile Çağla karakterine hayat veren Melisa Döngel’in adı Sergen Yalçın ile aşk iddialarına karıştı. Çocukken babasının tacizine uğradığını açıklayan güzel oyuncu aynı zamanda bu tacize annesinin inanmadığını da belirtmişti. Melisa Döngel kimdir, hayatı ve biyografisi içeriğimizde yer almaktadır.

Melisa Döngel Kimdir? Babası Öz mü?

Melisa Döngel Kimdir?
Melisa Döngel Kimdir?

Babasından tacize uğradığını açıklamasının ardından mahkemedeki davada yaptığı ifadesi ortaya çıkan Melisa Döngel’in adı Sergen Yalçın ile aşk iddialarına karıştı. İfadesinde dik durmaktan sıkıldım diyen başarılı oyuncu Melisa 18 Eylül 1999 tarihinde istanbul’da dünyaya gelmiştir. Böylelikle 24 yaşındadır. Oyunculuk eğitimini Osman Yağmurdereli sanat akademisinde almıştır. Bu eğitim sonrası kariyerindeki ilk projesi 2016 yılında Hangimiz Sevmedik dizisi ile oldu. Burada Sevtap’a hayat veren Melisa Döngel Arka Sokaklarda Nil’e büründü. 2018 yılında ise Bizim Hikaye dezisinde Deniz Çelik Elibol oldu.

Annesinin Rus kökenli olduğu bilinen oyuncu aynı zamanda Rus vatandaşıdır. 54 kg ağırlığındaki Döngel 1,74 cm boyundadır.

Melisa Döngel Kimdir?

Sergen Yalçın’la Aşk mı Yaşıyor?

Sen Çal Kapımı ile Ceren Başar’a hayat veren Döngel 2021 yılında Sadakatsiz dizisinde yer aldı. Son olarak Sen Çal kapımı dizisi ile Aşk Mantık İntikam dizilerinde oynayan Döngel Ayaklıgazete haberine göre ünlü teknik direktör Sergen Yalçın ile aşk yaşıyor. Kısa süre önce sevgilisi Sefo’dan ayrılan Döngel habere göre Sergen Yalçın ile bayram tatilinde çok sık görüştü. 24 yaşındaki ünlü oyuncunun 50 yaşındaki Sergen Yalçın ile anılması sosyal medya takipçilerinin de epey yorum yapmasına neden oldu. Kendisinden ayrılan Sefo’nun ise sosyal medyada kusma emojisi paylaşması bu yorumların artmasına neden oldu.

Yorum yapın