Starbucks Doğum Günü Hediyesi Nasıl Alınır?

Merak edenler için Starbucks doğum günü hediyesi nasıl alınır sorusuna ayrıntılı yanıtlar elde ettik. İşte merak ettikleriniz…

Birçoğumuzun boşluk bulduğu an nefes alacağı anlardan biri muhteşem kahve lezzetleridir. Bu aşamada tüm dünyada olduğu gibi bulunduğunuz şehirde de Starbucks kahve ön plana çıkmaktadır. Zira birçok şubesi ile hizmet vermektedir. Bu anlamda kaliteli kahve içmek isteyenlerin adresi olmaktadır. Böylelikle müşterilerine kaliteli hizmet verme çabası ile Starbucks doğum günlerinde de avantajlar sağlamaktadır. Bu avantajlar arasında Starbucks menü doğum gününüzde seçebileceğiniz ve ücret ödemeden tüketim sağlayabileceğiniz bir alternatife sahiptir. Yaşam içerisinde kahve dünyası sohbetler adına çok önemlidir.

Starbucks doğum günü hediyesi kahve alınabiliyor. Bu anlamda doğum günlerinizde Starbucks’ın şubelerinden birine gidebilirsiniz. Bu aşamada doğum gününüzde içebileceğiniz içecekler ve ücretsiz hizmetler şu şekildedir.

Starbucks Doğum Günü Hediyesi Nasıl Alınır?
Starbucks Doğum Günü Hediyesi Nasıl Alınır?
  • Doğum gününde ücretsiz kahve imkanı
  • Bedava içeceğiniz doğum günlerinde alınabiliyor
  • Doğum günü kahve ikramı küçük boy yapılıyor
  • Starbuck doğum günü içeceği hediyesi halen devam ediyor.

Starbucks Doğum Günü İçeceği Nasıl Alınır?

Doğum gününüzse küçük boy bir kahve ikramınız sizlere hediye olarak veriliyor. Bu anlamda tüketim çılgınları Starbucks doğum günü içeceği nasıl alınır sorusuna yanıtlar aramaktadır. Bu aşamada atmanız gereken ilk adım kahve dünyasının mobil uygulamasını indirmek olacaktır. Burada uygulamayı indirdikten sonra bakiye yüklemesi yapmanız gerekiyor. Yükleme sonrası ise küçük boy bir kahveyi ücretsiz olarak içme imkanı yakalayabiliyorsunuz.

Starbucks Doğum Günü Hediyesi Nasıl Alınır?
Starbucks Doğum Günü Hediyesi Nasıl Alınır?

Mobil uygulamayı yükleyen kişilerin doğum günlerinde hesabına 15 yıldız eklenmektedir. Bu aşamada uygulama sonrası hesabınızı açarken doğum gününüzü girmeniz gerekiyor. Bu tarih ise sizin kahve ikramı kazanmanız için belirlenen gün oluyor. Doğum gününüz nedeniyle 15 yıldız kazanırken bu yıldızlar sayesinde içeceğinizi de doğum günü hediyesi olarak bedava alıyorsunuz.

Starbucks Doğum Günü İçeceğinin Süresi Var mı?

Mobil uygulama ile 15 yıldız ve doğum günü içeceği kazanan kişiler doğal olarak Starbucks doğum günü içeceği süresi ne kadar sorusuna yanıt aramaktadır. Bu aşamada süreniz oldukça kısıtlı. Doğum gününüz 00:00 saatlerinde başlamaktadır. Gün sonu ise 00:00 ile bu hediyeniz hesabınızdan silinmektedir. Bu sebeple doğum gününüzde yıldızınızı aldığınız gibi bir şubeye giderek yada online mağazadan alım yapabiliyorsunuz. Yani doğum günü hediyesi olarak verilen küçük boy kahvenizi 24 saat içerisinde tüketmeniz gerekiyor.

Starbucks Doğum Günü Hediyesi Nasıl Alınır?
Starbucks Doğum Günü Hediyesi Nasıl Alınır?

Starbucks Doğum Günü İçeceği Gelmedi Ne Yapabilirim?

Doğum gününüz olmasına ve talep etmenize rağmen doğum gününüzde size ikram edilecek küçük boy kahve gelmeyebilir. Zira birçok tüketicinin başına gelen olaylardan biridir. Bu gibi durumda yapmanız gereken hususlar;

  • Müşteri hizmetleri olan 0 850 800 07 29 numaralı hattı aramak.
  • E-posta ile başvuru yapmak (starbucks-tr-app@com)

Muhteşem kahve lezzeti ile özelikle Türkiye’de çok sayıda şube ile müşterilerine hizmet veren Starbucks doğum günü hediyesi bir kampanyadan öte hizmet değildir.

Yorum yapın