Murat Boz Gizemli Sevgilisi Kim?

Bir süredir yalnız olduğu bilinen Murat Boz gizemli sevgilisi ile romantik anlar yaşarken görenler Murat Boz gizemli sevgilisi kim sorgusu yapıyor. Murat Boz’un yeni sevgilisi kim? Ayrıntılar içeriğimizde yer alıyor.

Geçtiğimiz gece Alaçatı’da sarmaş dolaş görüntülenen Murat Boz gizemli sevgilisi kim sorularına neden oldu. Romantik anlar yaşayan ikilinin sarmaş dolaş fotoğraflarının görüntülenmesi üzerine herkes ünlü sanatçının yanındaki kişiyi merak etti. Yaşam haberlerine yansıyan görüntüler magazin dünyasında yankı uyandırdı. Geçtiğimiz günlerde Murat Boz ile Ayça Ayşin Turan’ın sevgili olduklarına dair haberler çıkmıştı.

Murat Boz Alaçatı’daki Gizemli Sevgilisi Kim?

Murat Boz Gizemli Sevgilisi Kim?
Murat Boz Gizemli Sevgilisi Kim?

Murat Boz’un sevgilisinin elini öptüğü, saçlarını okşadığı görüntülendi. Uzun süredir yeni aşka kalbini kapatan Boz yalnızlıkları oynuyordu. Ancak Alaçatı’da bir mekanda sarmaş dolaş görüntüleri ortaya çıktı. Akşamın güzelliğini, müziğin temasına uyduran ikilinin romantik anlar yaşadığı görüldü. Zira ünlü şarkıcının bir ara sevgilisinin elini öptüğü ve saçlarını okşadığı görülüyor.

Alaçatı’da bulunan Ezgi Mola ile Murat Aksakallı çiftinin işlettiği mekanda Murat Boz yeni sevgilisi ile görüntülendi. Görüntüler ile Hakan Kanburoğlu’nun haberine göre Murat Boz burada sarışın bir kadınla yakınlaştı. Elini öpen, saçlarını okşayan Boz aynı zamanda bu gizemli kişinin boynuna sarıldı.

Murat boz gizemli sevgilisi kim araştırması yapanlar görüntülerdeki kişinin kim olduğunu merak etse de kim olduğuna dair bir açıklama bulunmuyor. Özellikle başarılı sanatçının bu konuda bir açıklaması henüz yok.

Yorum yapın