Hadise Küvette Üstsüz Fotoğraf Pozu Verdi

Hakkında çıkan haberler sonrası gündemde bir süre görünmeyen Hadise, son şarkısının klip çekimleri için kameraların karşısına geçti. Hadise küvette üstsüz görüntü verirken bu hali özellikle sosyal medyada gündem oldu.

Ünlü şarkıcı Hadise yeni şarkısı Feryat için hazırlanıyor. 14 Nisan tarihinde çıkaracağı şarkı için kameralar karşısına geçen Hadise üstsüz görüntü verdi. Kapak fotoğrafı için küvette yarı çıplak fotoğraf çekinen şarkıcı aynı zamanda fotoğrafı ile birlikte şarkı sözlerini de paylaştı. Sosyal medya ile fotoğraf paylaşımı sonrası gündem oluştururken herkes sınırları zorlamış dedi.

Hadise’den Yarı Çıplak Poz

Hadise Küvette Üstsüz Fotoğraf Pozu Verdi
Hadise Küvette Üstsüz Fotoğraf Pozu Verdi

Ani bir kararla evlenen ve beklenmedik şekilde boşanan Hadise gündem olmaya devam ediyor. Özel hayatı ile gündeme gelen şarkıcı son olarak yeni şarkısı için kameraların karşısında poz verdi. Özellikle küvette yarı çıplak üstsüz görüntü veren Hadise yeni single müjdesi ile hayranlarını sevindirmişti. Yeni şarkısı Feryat ile sektörde fırtınalar estirmeye hazırlanan şarkıcı fotoğrafı ile bunu başarmış görünüyor.

Feryat şarkısı için kamera karşısına geçen Hadise’nin fotoğraflarının arkasında ise Utku Kemal bulunuyor. Hadise şarkısı için fotoğrafları ve şarkı sözünü instagram hesabında paylaştı. Hadise küvette üstsüz yarı çıplak fotoğrafı ile yeni şarkısı merak konusu oldu.

Yorum yapın