Ceyda Düvenci Bülent Şakrak Neden Boşanma Kararı Aldı

Bir süre önce aralarında boşanma haberleri çıkmasına karşın bunu yalanlayan Ceyda Düvenci Bülent Şakrak neden boşanma kararı aldı? Sevilen ikilinin ayrılık haberleri izleyenleri derinden yaralarken hayranları sebebini aramaya başladı.

Magazin haberlerine mutluluk pozları sık sık yayınlanan Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak yaşadıkları sorunları bir türlü atamadı. Mutluluklarına imrenerek bakan hayranları neden boşanma kararı aldıklarını merak etmeye başladı. 2015 yılında evlenen çiftin Okan Ali adında bir çocukları bulunuyor. Evliliklerini kurtarmak için çift terapisine giden ikili problemlerini aşmayı başaramadı. Yaşam onlara da acımadı.

Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak ikilisi 2015 yılında evlendi. Magazin haberlerine sık sık boşanacakları haberleri çıkmasına karşın ikili bunu her defasında reddetmişti. Ancak Düvenci sosyal medya hesabından geçen hafta bir paylaşım yaptı. Bu paylaşım ise gerçekleri gözler önüne serdi. Sunucu ve oyuncu Ceyda Düvenci’nin yaptığı bu paylaşım adeta ayrılık haberi oldu.

<yoastmark class=

Ceyda Düvenci Boşanma Kararı Aldıklarını Duyurdu

Başarılı oyuncu Ceyda yaptığı paylaşımda “ evet gözlerim hüzünlü baksa da; gülmeye devam edeceğim. Ve Hayat sana yine teşekkür ederim. Vardır benim içinde bir planın, hep birim” notunu düştü. Arkasından ünlü oyuncu Düvenci ayrılık kararı aldıklarını duyurdu. Sonrasında da açıklamalarda bulundu.

Ceyda Düvenci eşiyle ayrılık kararının alınmasının ardından paylaştığı sözleri halen Bülent Şakrak’a olan sevgisini açıklar gibiydi. Zira bir takipçisinin bu adamı bırakma, pişman olursun sözlerine yanıt veren Ceyda; “Kararı ben vermedim maalesef” dedi.

<yoastmark class=

Ceyda Düvenci Bülent Şakrak ikilisi henüz resmi olarak evliler. Ancak buradan boşanma kararı aldıkları anlaşılıyor. Düvenci daha önce Engin Akgün ile 2008 yılında evlenmiş ve yaklaşık 5 yıl evli kalmıştı. Bu evlilikten ise kızı Melisa Nur Akgün dünyaya gelmişti.

Yorum yapın