Gökhan Kayış Kimdir? Yaşı Kaç? Nereli?

Sözcü TV’nin açılmasının ardından haber sunuculuğu yapan Gökhan Kayış kimdir? Soruları sorulmaktadır. Son zamanlarda sürekli haber sunuculuğu yapan Gökhan Kayış nereli?  Biyografisi? Daha önce çalıştığı kanallar ve kaç yaşında olduğu sorgulanmaktadır.

Öncelikli olarak Gökhan Kayış kimdir? Arayışındaysanız kendisi Sözcü TV’nin haber sunucusudur. 1994 yılında Flash TV ile sunuculuğa başlayan Gökhan Kayış Kanal D ve NTV haberlerini sundu. Bir dönem FOX T de editör ve istihbarat şefi olarak görev aldı. Bir dönem TGRT Haber ile sunuculuk yaptı. Son olarak BBN Türk kanalında çalışan Kayış son olarak yayın hayatına başlayan Sözcü TV il izleyicilerinin karşısına çıktı.

Haber sunucusu Gökhan Kayış 1998 yılında İstanbul Üniversitesinden mezun olmuştur. İletişim Fakültesini bitiren Kayış ilk olarak çalışmaya 1994 yılında Flash TV ekranlarında başladı. Haber sunuculuğuna daha sonra sırasıyla Kanal D ve NTV’de yaptı.

Gökhan Kayış Kimdir? Yaşı Kaç? Nereli?
Gökhan Kayış Kimdir? Yaşı Kaç? Nereli?

Gökhan Kayış Hangi Kanallarda Çalıştı?

Devlet memuru olan babası nedeniyle Anadolu’da birçok yerde yaşamış ve büyümüş bir gazetecidir. Öncelikle Bilecik, Siirt, Karabük, Zonguldak, Eflani, Yozgat ve Isparta gibi şehirlerde yaşamıştır. Kendisini tanıttığı esnada Anadolu’nun tüm renklerini üzerinde taşıdığını belirten Kayış, İstanbul Üniversitesi, İletişim Fakültesinden mezun oldu. Henüz daktilonun kullanıldığı dönemlerde televizyon haber merkezlerinde çalışmaya başladı. Zira açıklamasında 27 yıldır bu işi öğrenmeye çalışan biri olarak tanıtır kendisini. Sırasıyla Flash TV; Kanal D, NTV; Fox TV, TGRT Haber ve Olay TV ile BBN Türk kanallarında çalışmıştır.

Gökhan Kayış Nereli? Evli mi?

Gökhan Kayış aslen Yozgat’lıdır. Abası Çekerek nüfusuna kayıtlıdır. Üniversite eğitimi için İstanbul’a taşınmıştır. 1998 yılında mezun olduktan sonra Flash TV ile mesleğe ilk adımını atmıştır. Son olarak yeni yayın hayatına başlayan Sözcü TV ile izleyicilerin karşısına çıkan Kayış bu anlamda çok merak edilmektedir. Kişiliği ile Gökhan Kayış kimdir herkes merak etmektedir. Hafta sonlarında Ceylin Çağatay ile aynı programı sunmaktadır. Evli olan Kayış’ın eşi de gazetecidir. İpek isminde kızı olan gazeteci aynı zamanda sporla yakından ilgilenmetedir. Kendisi koyu bir Galatasaray taraftarıdır.

Gökhan Kayış Twitter hesabı @gkayis instagram hesabı ise @gokhankayiss ile önemli takipçi sayısına ulaşmıştır. Son dönemde FOX TV’den ayrılan ve Sözcü TV’ye geçmesi nedeniyle Gökhan Kayış neden ayrıldı sorusuna yanıt aranmaktadır. Nedeni tam olarak bilinmese de son dönemde Fox TV’de önemli gazeteci ve haber sunucusu aynı zamanda ayrılmıştır. Zira Cumhurbaşkanlığı muhabiri olarak görev yapan Umut Yertutan, editör Serdar Ertuğrul ile İsmail Küçükkaya’nın editörlüğünü yapan Necdet Yıldırım’da kanaldan ayrılmıştır.

Yorum yapın