Didem Soydan Kameraların Karşısına Üstsüz Geçti

Marka tanıtımının yüzü olmak için Didem Soydan kameraların karşısına üstsüz geçti. Cesur pozlarını veren Soydan verdiği pozlarla takipçilerinin beğenisini aldı.

Manken Didem Soydan kameraların karşısına geçti. Ünlü manken marka tanıtımı için objektiflere üstsüz pozlar verdi. Ard arda çekilen fotoğraflarla cesur pozları gündem olan mankene beğeni yorumları yağdı. Yaşam haberlerine yansıyan Didem Soydan’ın fotoğrafları ınstagramda gündem oldu.

Didem Soydan Kameraların karşısına üstsüz geçti

Geçtiğimiz günlerde Burak Denizle olan ilişkisine nokta koyan ünlü manken Soydan işlerine yoğunlaşmaya başladı. Tanıtım amaçlı olarak bir markanın yüzü olan ünlü güzel Didem kameralara üstsüz pozlar verdi. Takipçilerini heyecanlandıran bu pozların devamı merak konusu oldu.

Didem Soydan Kameraların karşısına üstsüz geçti

Didem Soydan Hangi Markanın Yüzü Oldu

Son zamanlarda yaptığı iddalı paylaşımlar ile gündem olan manken Didem Soydan yeni fotoğraf pozları ile sosyal medyada çok konuşulan isimlerden oldu. Güzelliğinin yanı sıra iddialı olan paylaşımları son olarak üstsüz fotoğrafları ile marka tanıtımı için oldu. Kameraların karşısına geçen Soydan üstsüz olarak objektiflere ard arda pozlar verdi.

Didem Soydan Kameraların karşısına üstsüz geçti

Instagramda yayınladığı üstsüz fotoğraflarına takipçileri yorumlar ve beğeni yağdırdı. Hali hazırda 743 bin takipçisi bulunan Soydan’nı yarı çıplak fotoğrafları ilgi çekti. Paylaşımın ardından kısa sürede beğenileri toplayan Soydan’ın başka pozları olup olmadığı merak konusu. Bu sebeple sosyal medya hesabı sürekli takip ediliyor.

Didem Soydan Kameraların karşısına üstsüz geçti

Didem Soydan kameraların karşısına üstsüz geçti. Bu haliyle çok beğenilen ünlü manken güzelliği ile büyülüyor. Bu anlamda son fotoğrafları ile Didem Soydan hangi markanın tanıtım yüzü oldu sorusunu akıllara getirdi. Ünlü manken ile Boyner, Fabrika koleksiyonunu hayata geçirdi. Boynerin en özel markası olan Fabrika için kameraların karşısına geçen manken Soydan böylelikle dikkat çekici bir koleksiyonun altında imzası bulunan kişilerden oldu.

Didem Soydan Kameraların karşısına üstsüz geçti

Yorum yapın