Ceyda Kasabalı Kimdir?

Romantik ve duygusal diziler ile oynadığı rollerle beğeni alan Ceyda Kasabalı Kimdir? Sorularına yanıtlar aranmaktadır. Güzel oyuncu Ceyda Kasabalı günümüzde Youtube ile yakından takip edilmektedir.

Youtube videoları ile çok aranılan yüzlerden Ceyda Kasabalı Albayram, eşi Fırat Albayram ile eğlenceli videolar çekmektedir. Öyle ki bu videolar çok eğlenceli bulunduğu için popüler olmaktadır. Özellikle son zamanlarda sosyal medyaya yansıyan Ceyda Kasabalı ile Fırat Albayram İstanbul’u terk ediyorlar haberi ile gündem olmaktadırlar.

Ceyda Kasabalı Albayram kimdir? Evli mi? Ceyda Kasabalı nereli? Eşi Kim?  Ceyda Kasabalı kaç yaşında? Ceyda Kasabalı ve Fırat Albayram İstanbul’dan ayrıldı mı?  Gibi bir dizi soruya yanıt arayan takipçileri için memursun.com.tr olarak araştırma yaptık.

Ceyda Kasabalı Kimdir
Ceyda Kasabalı Kimdir

Ceyda Kasabalı Kimdir Hayatı?

Kocaeli Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi ile Tiyatro bölümünde eğitim gören Ceyda Kasabalı 1987 yılında dünyaya gelmiştir. İstanbul’da dünyaya gözlerini açan oyuncunun boyu 1,68 cm’dir. Kendisi aslen İzmit’lidir. Diziler ile kariyerine ilk kez 2011 yılında Babam Sağolsun dizisi ile başlamıştır. Sonrasnıda ise Yılanların Öcü, Avrupa Avrupa, Yunus Emre Aşkın Yolculuğu gibi dizilerde rol almıştır.

Ceyda Kasabalı 2016 yılında Fırat Albayram ile dünya evine girdi. Evlilik sonrası youtube kanalında “Noluyo Ya” isminde kanal açtıktan sonra eğlenceli videolar çekmeye başladı. Videoları ile eğlenceli bulan takipçileri her geçen gün artarak devam etti.

Ceyda Kasabalı Kimdir
Ceyda Kasabalı Kimdir

Kendisi gibi kardeşi oyuncu olan Ceyda’nın ağabeyi Gökmen Kasabalı’dır. 1982 yılında doğan Gökmen Kasabalı, Yıldız Teknik Üniversitesi modern dans eğitimi almıştır. Ceyda Kasabalı hangi filmlerde oynadı sorularına yanıtlar özellikle internette aranmaktadır.

Ceyda Kasabalı Oynadığı Filmler

Güncel olarak youtube videoları ile takip edilen Ceyda Kasabalı’nın oynadığı filmler ve diziler şunlardır;

  • Biz Size Döneriz
  • Organik Aşk Hikayeleri
  • Damat Takımı
  • Fazla Şaapma

Sosyal medyaya yansıyan haberler ile Ceyda Kasabalı ve Fırat Albayram çiftinin İstanbul’dan ayrıldığı yönündedir. Zir Assos’ta otel işleteceklerine dair haberler yayılmıştır. Ancak sosyal medya hesaplarından bu çıkan haberlerin doğru olmadığına açıklamaları bulunmaktadır. Ancak Fırat Ceyda nerede oturuyor sorularına yanıt arayanlara çiftin yen iş için Çanakkale’ye taşındıklarını belirtmek gerekiyor.

Ceyda Kasabalı Kimdir
Ceyda Kasabalı Kimdir

Ekranlardan uzak kalan oyuncu isminin duyurulması ile birlikte takipçilerince Ceyda Kasabalı ne iş yapıyor sorusuna yanıtlar arar. Zira Ceyda Kasabalı youtuber olarak eşi ile dijital platformda eğlence dolu videolar çekmektedir.

Takipçileri Ceyda Kasabalı kaç yaşında araştırması yapar. 36 yaşındaki oyuncu 54 kilo ağırlığındadır. Burcu yay’dır. Saç rengi kahverengi ve göz rendi de yeşildir. Boyu ise 1,68 cm’dir.

Yorum yapın