Pınar Altuğ süper minili paylaşım ile herkesin içini ısıttı

Sosyal medya ile takipçilerine muhteşem fotoğraflar sunan Pınar Altuğ süper minili paylaşım ile herkesin içini ısıttı. Altuğ ilerleyen yaşına rağmen halen fit vücuduyla gündem olmaya devam ediyor.

Pınar Altun sosyal medya paylaşımları ile takipçilerine yeni fotoğraflar sundu. Yeni paylaşımları ile  Pınar Altuğ fit vücudunu gösteren mini elbisesi ile herkesin dikkatlerini çekmeye başardı. Hatta alt tarafını giymeyi unutmuşsun diyen takipçisine “Aptala anlatır gibi anlatmak gerekiyor” diye karşılık veren Altuğ’un fotoğrafına onlarca yorum geldi.

Pınar Altuğ Muhteşem Fiziğiyle Göz Dolduruyor

Çocuklar Duymasın’ın Meltem’i sosyal medya ile iyi bir takipçi kitlesine sahip. Bu anlamda takipçileri ile sürekli gündem olan ise yeni paylaşımındaki fotoğraflar oluyor. Son paylaşımda süper minili fotoğraflarına yer veren ünlü sanatçı ilerleyen yaşına rağmen fit vücudunu koruduğunu gösterdi. 48 yaşındaki ünlü oyuncu son olarak Hava Muhalefeti filminin galasında poz vermişti. Buradaki görüntülerini paylaşan Altuğ’a takipçileri birçok yorum yaptı. Aynı zamanda binlerce beğeni alan fotoğraflar herkesin dikkatini çekmeyi başardı.

Pınar Altuğ süper minili paylaşım ile herkesin içini ısıttı
Pınar Altuğ süper minili paylaşım ile herkesin içini ısıttı

Çocuklar Duymasın dizisinden sora bir süre ekranlardan uzak kalan ünlü oyuncunun attığı her adım takip ediliyor. Bu anlamda son zamanlarda tiyatro sahnesi ile kendisine yer bulan oyuncu fiziği ile göz dolduruyor. Geçen yıllara rağmen yaşam onu yaşlandırmadı.  Vücudunu korumak için sürekli yoga ve spor yapan oyuncu aynı zamanda diyetini aksatmıyor. Böylelikle cesur pozlar paylaşan sanatçı beğeni toplamaya devam ediyor.

Pınar Altuğ Spor Yapıyor, Yogayla İlgileniyor

48 yaşında olmasına rağmen aradan geçen yıllara zaman okuyan güzel oyuncunun fotoğraflarına olumsuz yorumlar yapanlarda oluyor. Bu aşamada negatif yorumlara sanatçı yanıt vermekten kaçınmıyor. Zira kendisine alt tarafı giymeyi unutmuşsun diyen takipçisine tepki gösterdi. Pınar Altuğ takipçisine önce kıyafet öyle unutmadım derken daha sonra bazılarına aptala anlatır gibi anlatmak gerekiyor diye not düştü.

Pınar Altuğ süper minili paylaşım ile herkesin içini ısıttı
Pınar Altuğ süper minili paylaşım ile herkesin içini ısıttı

2 Eylül 1974 doğumlu olan Pınar Altuğ 48 yaşında. 2002 yılında Çocuklar Duymasın dizisi ile Meltem’e hayat veren Altuğ 2008 yılında da ikinci kez nikah masasına oturmuştu. Yağmur Atacan ile evlenen Altuğ ile aralarındaki yaş farkı uzun süre gündem olmuştu. Kısa süreceğine dair yorumlar yapılan evlilik geçtiğimiz günlerde 15 yılını doldurdu. Bu evlilikten Su adında birde çocukları bulunuyor.

Yorum yapın