İcradan Satılık 2011 Opel Astra Classic 1.6 Essentia

Artan araç fiyatları neticesinde araç almak isteyenler daha uygun fiyatlı alabilmek için icradan araç satışları ile ilanlarına bakmaktadır. Bu anlamda icradan satılık 2011 Opel Astra Classic radarınıza girebilir. Zira Muhammen bedel olarak 90 bin lira açıklanmış durumda.

İlan.gov.tr ile son yayınlanan ilanlar arasında icradan satılık Opel Astra Classic dikkatleri üzerine çekti. Zira 90 bin lira muhammen bedel belirlenmesi uygun fiyat koşulları ile merak konusu oldu. Araç 2011 model, benzin ve LPG’li olarak satışa sunuluyor. Gri renk aracın satışı için araç hakkında bilgi Ceylan Oto Kaporta tarafından verilmiş. Aracın yapılan tetkikinde eksiklikleri söz konusu.

Mersin 2. İcra Dairesi Müdürlüğünden satışa çıkarılan otomobilin ilan numarası ILN0181554. Satışa konu edilen yer Mersin’de bulunuyor. Mersin merkezinde bulunan aracın ilk satış günü 22 Mayıs olarak belirlenmiş. İhale saati 14:35. 90 bin TL muhammen bedel ile satışa konu edilen aracın icra dosya numarası 2022-336.

İcradan Satılık Opel Araç İhalesi Tarih ve Saatleri

Alternatif olarak almak isteyeceğiniz icradan satılık Opel aracın ikinci ihale tarihi ise 16 Haziran olarak belirlenmiş. İhale saati 14:35. Artırma ile satışa konu edilecek aracın ihale bitiş tarihi ise 23 Haziran olarak belirlenmiş. Aracın üzerinde olmayan parçaları bulunuyor. Bu anlamda uygun fiyat koşuluyla alabileceğiniz araçta eksiklikler maddi olarak düşünülmesi gerekir. Bu anlamda ilan.gov.tr adresinde aracın ihalesine ait ayrıntılı bilgilere yer verilmiş. Zira aracın üzerinde motor kaputu, ön tampon, sağ ön çamurluk, sol ön çamurluk gibi bir dizi araç için hayati önem taşıyan parçaları bulunmuyor.

İcradan satılık Opel Astra Classic aracın rehin alacaklısı aracın satışında 130 bin liranın altına muvafakat vermemiş. Bu sebeple satışta 130 bin lira artı satış masrafları üzerinden ihale edilmesi bekleniyor. Mersin İcra Dairesinden satışa çıkarılan icralık aracın plakası ise 33 BDA 03. Manuel vitesli, 1,6 benzinli LPG’li motora sahip aracın motor hacmi 1598. Aracın fotoğrafı bulunmuyor. Sayfadaki fotoğraf görsel amaçlı olarak kullanılmıştır. Ancak görmek isteyenler aracı Mersin ilinde ihale öncesi görebilir. Bunun yanında aracın ihale ilanı ile ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz.

Not : Memursun.com.tr araç satışı yapmaz, araç satışına aracılık etmez. Araç satışı için para talep etmez. İcradan satılık araçlar tamamen yasal yollarla alınabilmektedir. Bu sebeple satışa konu edilen icra dairesi ve diğer kurumları ilgilendirmektedir.

Yorum yapın