Garanti BBVA 10 Bin TL Faizsiz Kredi Vereceğini Duyurdu

Tüketicinin ihtiyacını karşılamak adına son kampanya ile Garanti BBVA 10 Bin TL Faizsiz Kredi Vereceğini Duyurdu. Tüketiciler ihtiyaçlarını karşılayabilmek için finans kuruluşlarından destek alıyor. Bu aşamada faizsiz kredi desteği en önemli aşamayı oluşturuyor. Garanti Bankası faizsiz kredi nasıl alınır? Şartları neler makalemizde yer almaktadır.

10 Bin Lira krediyi faizsiz olarak alabileceğiniz finans kuruluşunun adresi Garanti BBVA Bankası. Banka yaptığı yeni kampanya ile müşterilerine faizsiz olarak nakit avans hizmeti sunuyor. Bu anlamda Garanti BBVA 10 TL Faizsiz kredi vereceğini duyurdu.

Yeni müşteriler edinmek ve mevcut müşterilerine finans kolaylığı sağlamak adıma Garanti BBVA yeni kampanyalarını bir bir açıklıyor. Bu anlamda son kampanya faizsiz kredi imkanları oluyor. Özellikle son kampanyası ile ekonomi dünyasında gündem olmayı amaçlayan banka müşterilerin önemli kolaylıklar sağlıyor. Bu aşamada faizsiz kredi alabilmek için şartlar ve detaylar merak ediliyor.

Garanti BBVA 10 Bin TL Faizsiz Kredi Vereceğini Duyurdu

Faizsiz 10 Bin TL Nasıl Alınır?

Garanti BBVA 10 Bin TL Kredi vereceğini duyurdu. Bu anlamda krediye nasıl başvurulacağı merak konusu. Bu aşamada adım adım faizsiz kredi desteği alınmasında atacağınız adımlar şu şekilde olmaktadır.

  • Garanti Mobil Uygulamasını İndirin
  • Müşteri olmak istiyorum seçeneği ile devam edin
  • Temassız olarak müşteri olma ile devam edin
  • Müşteri olduktan sonra kredi kartı başvurusu yapın
  • Kredi kartınızın onaylanmasını bekleyin
  • 10 Bin TL limitli kredi kartı onayı geldikten sonra faizsiz avans başvurusu yapın.

% 0 faizle kredi olanağı Garanti BBVA Mobil müşterileri için düzenlendi. Bu anlamda bankada hesabı olanlar, Mobil uygulama üzerinden başvuru yapabilecek. Banka şubesine gitmeden başvuru yapma imkanı bulunuyor. Bu anlamda bireysel olarak kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra kart onayınız olması gerekir. Onay ile 10 bin lira limitli olarak kredi kartı tahsis edilenler 10 Bin TL faizsiz nakit avans imkanından faydalanıyor. Alınan 10 bin lira faizsiz ve masrafsız nakit avans 6 ay vadelerde ödeniyor.

Dünya’nın en büyük bankalarından biri olarak görülen BBVA çatısı altındaki Garanti BBVA hazırladığı kampanya ile müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Zira son yapılan kampanya ile Garanti BBVA 10 Bin TL Kredi vereceğini duyurdu. Garanti BBVA faizsiz avans verme haklını saklı tutuyor. Bu aşamada kredi kartı başvurusu onaylanmayanlar bu hizmetten faydalanamıyor.

Yorum yapın