Eda Taşpınar Kalça Dekolteli Doğum Günü Kutlaması Yaptı

Sosyetenin ünlü güzellerinden Eda Taşpınar 43. Yaşını kutlarken kalça dekolteli doğum günü fotoğraflarını sosyal medyada paylaştı. Eda Taşpınar’ın paylaştığı fotoğraflarda sırt ve kalça dekoltesi ile detayları herkesin dikkatlerini üzerine çekti.

Hayatını yurt dışında geçirmeyi tercih eden sosyetik güzel Eda Taşpınar 43. Yaş kutlaması yaptı. Yeni yaşını paylaştığı fotoğraflarla gösteren ünlü güzel ilerleyen yaşına rağmen fit vücudu ile herkesin dudaklarını ısırttı. 1Mayıs’ta doğum günü olan sosyetik güzel bugüne has olarak sosyal medyadan paylaştığı fotoğraflar sosyal medyada gündem oldu.

Bugün 43 oldum diyen Eda Taşpınar kıyafet tercihleri ile sık sık dile getiriliyor. Sırt ve kalça dekolteli siyah bir elbise ile kameraların önüne geçen Taşpınar verdiği pozları sosyal medyada yayınladı. Fotoğraflarını instagram hesabında yayınlayan Eda Taşpınar için birçok yorum yapıldı. Yorumlarda 50-60 yaşında olsan bir taşsın ifadesi kullanılan sosyetik güzel birçok kişiden olumlu yorumlar aldı.

Kalça Dekolteli Eda Taşpınar

Kendi özel tasarımları ile birlikte dünyaca ünlü modacıların kıyafetlerini giyen Eda Taşpınar ilerleyen yaşına rağmen hala vücut güzelliğini koruyor. Sık sık fotoğraflarını sosyal medyada paylaşan ünlü güzelin takipçileri bu durumdan memnun.

Kalça Dekolteli Eda Taşpınar

Yorum yapın