Bim Lavaş Fiyatları – Connex Lavaş Fiyatı

Türkiye’nin en çok şubelerinden birine sahip olan BİM lavaş fiyatları hakkında bilgileri sizler için araştırdık. Bim connex lavaş fiyatı ve diğer bilgiler içeriğimizde yer almaktadır.

Özellikle sabah kahvaltılarının en önemli temel gıdası olan ekmek farklı şekilleri ile daha güzel bir kahvaltı imkanı sunar. Bu anlamda lavaş başlıca tercih edilen ekmek ürünü olmaktadır. Farklı çeşitleri ile sofralarımıza gelen unlu mamüller çeşitleri ile BİM marketlerde satılmaktadır. Öyle ki bir ekmek fırınında bulabileceğiniz tüm ekmek çeşitleri marketlerde satılmaktadır. Yaşam lavaşlarla güzel.

Bim Lavaş Fiyatları – Connex Lavaş Fiyatı
Bim Lavaş Fiyatları – Connex Lavaş Fiyatı

Aktüel olarak tüketicinin ihtiyaçlarına ekonomik çözümler sunan BİM sizlere connex markası ile lavaş imkanı sunmaktadır. Ambalajlı olarak satılan lavaşlar çok daha hijyenik olmaktadır. Bu sayede en yakın BİM marketten lavaş alabilirsiniz. Bim marketler Connex lavaşları 840 gramlık paketlerde satmaktadır. Bir paket connex lavaş paketinde 12 adet lavaş bulunmaktadır. BİM lavaş fiyatları ise güncel olarak şu şekildedir;

  • Connex 840 gr lavaş ekmeği 14,75 TL

BİM Lavaş Fiyatı

Bim Lavaş Fiyatları – Connex Lavaş Fiyatı
Bim Lavaş Fiyatları – Connex Lavaş Fiyatı

BİM Lavaş satışı Connex markası ile yapılmaktadır. 840 gram paket içerisinde 12 adet lavaş satılır. Zira bu marka ile farklı ekmek ürünleri ve unlu mamüller de satıştadır. Connex BİM marketlerin kendi markasıdır. Farklı lezzeti ve tadı ile uzun süreli tazeliğini koruması nedeniyle çok tercih edilmektedir. Ancak alım esnasında son kullanma tarihine dikkat edilmesi gerekir. Gramaj ile satışa konu edilen lavaşlar 840 gram üzerinden satılır. Bu anlamda gramajı ile paketinde 11 tane çıkabilmektedir. BİM lavaş fiyatı araştırmaları sırasında aynı zamanda büyüklükte önemlidir. Bim lavaşları 25 cm genişlikte satışa sunulmaktadır. Lavaşın kilo fiyatı ise 17,56 TL olarak denk gelir.

BİM Lavaş Çeşitleri

Türkiye’nin en fazla şubesine sahip marketler zincirinden biri olan BİM lavaş çeşitleri aranılan başlıca hususlar arasında yer almaktadır. Bu aşamada unlu mamüller olarak tek marka Connex satılmaktadır. Bu marka altında lavaşın yanı sıra, ekmek, odun ekmeği, sandviç ekmeği, tava ekmeği, hamburger ekmeği, Kepekli ekmek, köy ekmeği, bazlama, dengeli ekmek, yufka ekmek bulunmaktadır. Hatta günlük olarak taze simit, poğaça açma bulunabilmektedir.

Yorum yapın